Cennik usług

Do końca sierpnia, wszystkie usługi w promocyjnej cenie

Komputerowe badanie skóry połączone jest z konsultacją kosmetologiczną, podczas której pacjent pozna problemy oraz potrzeby swojej skóry.

Henna jest to sposób na przyciemnienie oraz pogrubienie brwi. Efekt utrzymuje się około 3-4 tygodnie. Zabieg ten połączony z regulacją daje wyjątkowy efekt.

Henna jest to sposób na przyciemnienie oraz pogrubienie brwi oraz rzęs. Efekt utrzymuje się około 3-4 tygodnie. Zabieg ten połączony z regulacją daje wyjątkowy efekt.

Henna jest to sposób na przyciemnienie oraz pogrubienie brwi oraz rzęs. Efekt utrzymuje się około 3-4 tygodnie. 

Metoda polega na doklejeniu sztucznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji – jedna rzęsa sztuczna do jednej prawdziwej).

Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje możliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych, ale również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.

Nazywana też mikropeelingiem, to metoda mechanicznego złuszczania naskórka przy pomocy precyzyjnie kontrolowanego strumienia mikrokryształków.

Sonoforeza jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb.

Łączy w sobie to, co najważniejsze w pielęgnacji skóry – dogłębne oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację, a nawet zabieg typu anty-aging.

Idealny zabieg dla skóry problematycznej, który nie tylko wygładzi ją i odświeży, ale również poprawi jej koloryt, usunie przebarwienia i zmiany trądzikowe.

Zabiegi pielęgnacyjne tego rodzaju, doskonale sprawdzą się przed nocą sylwestrową, ślubem lub inna ważną dla nas imprezą.

Zabieg jest polecany dla każdego typu skóry, szczególnie z tendencją do zwiotczenia, zmęczenia oraz niedotlenienia. Ma działanie profilaktyczne, przeciwzmarszczkowe. Masaż twarzy zakończony jest maska algową.

Najlepsza metoda w dziedzinie trwałej redukcji cellulitu . Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami.

W ramach omówienia szczegółów proszę o kontakt indywidualny.

Pakiety cellulogia

Okolica Cena regularna Cena za pakiet 10 zabiegów - PROMOCJA Cena za pakiet 20 zabiegów - PROMOCJA
Uda
80 zł
400 zł - 40 zł za 1 zabieg
720 zł – 36 zł za1 zabieg
Pośladki
80 zł
400 zł – 40 zł za 1 zabieg
720 zł – 36 zł za1 zabieg
Łydki
80 zł
400 zł – 40 zł za 1 zabieg
720 zł – 36 zł za1 zabieg
Brzuch (w tym boki)
80 zł
400 zł – 40 zł za 1 zabieg
720 zł – 36 zł za1 zabieg
Ramiona
80 zł
400 zł – 40 zł za 1 zabieg
720 zł – 36 zł za1 zabieg
Twarz – podbródek
80 zł
400 zł – 40 zł za 1 zabieg
720 zł – 36 zł za1 zabieg

Pakiety eksfoliacja kwasami

Cena regularna Cena za pakiet 6 zabiegów - PROMOCJA Cena za pakiet 12 zabiegów - PROMOCJA
Eksfoliacja kwasami dobranymi do potrzeb skóry
80 zł
450 zł – 75 zł za 1 zabieg
840 zł – 70 zł za1 zabieg

Dowiedz się wiecej o naszych zabiegach